Ingverijook mee, õunamahla ja vürtsidega

 

Kuidas, kus ja kui palju juua

Joogi serveerimine välja valatult

Kui soovite pakkuda Mesingverit külalistele välja valatult, on sobiv kogus  keskmiselt 12 cl. Olenevalt olukorrast ja ürituse eripärast võib serveerida ka väiksema või suurema koguse. Jooki võib serveerida soojalt või külmalt. Soojalt juues tulevad kiiremini esile joogi erinevad maitsed.

Võimalusi Mesingveri pakkumiseks on palju, kuna see sobib hästi nii pere-, spordi-, väli- kui ka firmaüritusel. Mesingverist tõuseb kasu kõigile.

Sinu igapäevane Mesingver

Kui meie põhjamaine pime ja külm aastaaeg kipub sageli rivist välja lööma, siis tasub kindlasti võtta Mesingver oma igapäevaseks kaaslaseks. Soovitav on tarvitada jooki iga päev. Suure palaviku või ka kõrgenenud vererõhu korral olla Mesingveriga ettevaatlik, et mitte kehale liiga teha.

Rohkem juttu koostisosade kohta

Mesi ja ingver on suurepäraste raviomadustega tuntud ja hinnatud loodusravimid. Mesi parandab oluliselt ingveri omastamist. Nõnda moodustavad õunamahl, mesi ja ingver koos mõnusa ja kasuliku lauajoogi. Mesingver oma pisut teravama maitsega sobib ideaalselt asendama ka erinevatel pidulikel puhkudel pakutavat alkohoolset jooki. Lisaks põhikolmikule annavad joogile sügavamat maitset vürtsid, millel omakorda on meie kehale palju kasulikku varuks. 

Vürtsid

Kasulikud vürtsid - Vürtsid

Vürtsidena on kasutusel kaneel, nelk, tähtaniis ja vürts. Valik ja kasutus pisut varieerub. 

Peagi lisandub siia rohkem infot erinevate koostisosade kohta.