Vürtsidega naturaalne õunamahl - parim käsitööõunamahl

Valmistame kodumaistest õuntest mahla, millele annab sügavama ning rikkalikuma maitse pastöriseerimise protsessis lisatav vürtside segu. Vürtsideks on kaneel, nelk, kardemon ja veel mõni, mis jääb igaühel endal ära arvata. 

Tulemuseks on glögile sarnase maitsega naturaalne täisõunamahl, mida sobib tarvitada nii külmalt, kui ka soojalt ja sellest võib veega lahjendades teha morssi. Kuna vürtsidega õunamahl on ka Mesingveri koostisosa, siis sobib sellega soovi korral pehmendada Mesingveri maitset.

Tooted ja hinnad

Vürtsidega õunamahla villime sangadega püstiseisvatesse ja kraaniga varustatud mahlakottidesse.

Kraani ja sangadega ning ise püsti seisvad pakendid sobivad pikemaaegsel tarvitamisel, sest kraanist jooki lastes ei puutu jook õhuga kokku ja säilib seetõttu hästi. Kraaniga mahlakotti on seetõttu hõlbus ka reisile kaasa võtta, sest jook ei lähe riknema. Nii on reisil mahl alati käepärast ja vett lisades lihtne morssi teha. Samas külmemal õhtul sobilik juua ka soojendatult. Loomulikult võimalus teha sellega veel endale meelepäraseid joogisegusid. Huvitavatest segudest andke kindlasti teada ka meile facebook/pihlakobara.

 

Õunamahl vürtsidega

Õunamahl vürtsidega - Õunamahl vürtsidega

Vürtsidega õunamahl 1,5L - 5,50€

Vürtsidega õunamahl 3L - 8,50€

Hinnakiri ettevõttele käibemaksuta.